SPA baseinas Aurora

1299,00 

Įsiminti produktą Adding to wishlist Pridėta į įsimintus
Modelis U-AU061
Išmatavimai D 204 x A 71 cm
Vandens kiekis 930 litrai
Svoris 34,4 kg (tuščio)
Purkštukai 138 oro purkštukai
Vietų skaičius 6
Šildymo greitis 1,2 – 1,8 ° C / h
Šildytuvas 1500W/ 220-240V-50Hz
Masažinio oro siurblio galia 1 lygis – 300W, 2 lygis – 500W, 3 lygis – 720W
Filtravimo greitis 1800 l/h
Ozonatoriaus galia 5,5 W
Ozonatoriaus našumas 30 – 50 mg/h
UVC 2000uW
Pripūtimas Automatinis M-ONE
URBAN KOLEKCIJA AURORA
„Urban“ kolekcijos baseinai lengvai ir greitai prisipučia patys, todėl nereikės vargti su paprasta pompa. Šis „AURORA“ baseinas vienintelis turi šešių spalvų apšvietimą su kuriuo galėsite sukurti jaukią ir romantišką arba smagią vakarėlio atmosferą. „AURORA“ turi išskirtinį vidaus dizainą, kuris Jus džiugins kiekvieną dieną!

„URBAN“ kolekcijos baseinuose yra įrengta pažangiausia vandens priežiūros sistema ir kruopščiai išdirbtas dizainas. Baseinų pripūtimas ypač lengvas su M-ONE automatiniu pripūtimu, nes baseinas prisipūčia pats.

UVC & OZONE FUNKCIJOS
MUSE / URBAN kolekcijoje vandens priežiūrai palengvinti yra naudojami UVC (ultravioletinė lempa) ir OZONATORIUS. Šios dvi funkcijos viena kitą papildo. UVC bakterijas naikina tik, tame vandenyje, kuris teka per sterilizavimo kamerą, o OZONATORIUS ozonuoja vandenį visame SPA baseine. Ozonas bakterijas naikina greičiau nei UVC, tačiau jo negalima naudoti, kai žmonės maudosi, o įmontuotą UVC galima aktyvuoti bet kada.
NESLYSTANTIS DUGNAS IR INTEGRUOTA SĖDYNĖS PAGALVĖLĖS
ŠONINĖ DAIKTŲ KIŠENĖ URBAN
kolekcijoje yra lengvai pasiekiama kišenė, skirta laikyti belaidį nuotolinio valdymo pultą ir kitus daiktus.
M-ONE AUTOMATINIS PRIPŪTIMAS
Jums nereikės jokios pompos, kad pripūsti SPA baseiną, nes šis baseinas prisipūs automatiškai. Jums tik reikia valdymo pulte paspausti mygtuką BUBBLE & UP ir stebėti, kol Jūsų baseinas automatiškai prisipūs. Pasiekus reikiamą slėgį M-ONE sistema automatiškai atsijungs.