SPA baseinas Carlton

1599,00 

Įsiminti produktą Adding to wishlist Pridėta į įsimintus
Modelis M-CA062
Išmatavimai D 204 x A 70 cm
Vandens kiekis 930 litrai
Svoris 43 kg (tuščio)
Purkštukai 125 oro purkštukai
6 reguliuojami vandens purkštukai
Vietų skaičius 6
Šildymo greitis 1,5 – 2,0 ° C / h
Šildytuvas 2200W/ 220-240V-50Hz
Masažinio oro siurblio galia 1 lygis – 300W, 2 lygis – 500W, 3 lygis – 720W.
Filtravimo greitis 1800 l/h
Ozonatoriaus galia 5,5 W
Ozonatoriaus našumas 30 – 50 mg/h
MUSE KOLEKCIJA CARLTON

MUSE serijos baseinuose patirsite tobulą hydro ir oro masažą. Baseino korpusai pagaminti iš kokybiškos „Micro MS passima Rhino-tech“ medžiagos.

„MUSE“ kolekcijoje yra visos naujausios funkcijos, kurios reikalingos lengvam baseino naudojimui ir priežiūrai. MUSE baseinas išskirtinis tuo, kad turi papildomą JET funkciją su 6 galingesniais masažiniais purkštukais. Taip pat yra ir „BUBBLE“ funkcija su 125 oro purkštukais. Šių purkštukų derinys leis Jums pasijusti kaip SPA centre. CARLTON baseinas yra 6 vietų.

UVC & OZONEFUNKCIJOS
MUSE / URBAN kolekcijoje vandens priežiūrai palengvinti yra naudojami UVC (ultravioletinė lempa) ir OZONATORIUS. Šios dvi funkcijos viena kitą papildo. UVC bakterijas naikina tik, tame vandenyje, kuris teka per sterilizavimo kamerą, o OZONATORIUS ozonuoja vandenį visame SPA baseine. Ozonas bakterijas naikina greičiau nei UVC, tačiau jo negalima naudoti, kai žmonės maudosi, o įmontuotą UVC galima aktyvuoti bet kada.
HYDROMASAŽAS
„MUSE“ kolekcijoje įrengti JET vandens masažo purkštukai siūlo gaivinantį vandens masažą su reguliuojamomis kryptimis ir lygiais. Tai pagerina miegą, mažindamas kūno sąnarių ir raumenų spaudimą, kuris sumažina diskomfortą naktį.
ŠONINĖ DAIKTŲ KIŠENĖ
„MUSE“ kolekcijoje yra lengvai pasiekiama kišenė, skirta laikyti belaidį nuotolinio valdymo pultą ir kitus daiktus.
M-ONE AUTOMATINIS PRIPŪTIMAS
Jums nereikės jokios pompos, kad pripūsti SPA baseiną, nes šis baseinas prisipūs automatiškai. Jums tik reikia valdymo pulte paspausti mygtuką BUBBLE & UP ir stebėti, kol Jūsų baseinas automatiškai prisipūs. Pasiekus reikiamą slėgį M-ONE sistema automatiškai atsijungs.