Nauja

Grilius LOEWY 40

109,00 

Įsiminti produktą Adding to wishlist Pridėta į įsimintus

„Loewy 40“ yra mažiausias anglies kepsninė tarp visų Loewy modelių. Šios kepsninės aukštis yra 75 cm, kepsninė yra apvali, pagaminta iš nerūdijančio plieno, kurios skersmuo 40 cm. Su šiuo modeliu galite iškepti 4 porcijas. „Loewy 40“ yra juodos spalvos ir pagamintas iš emaliuoto plieno. Šis anglies kepsninė turi QuickStart® sistemą.

Ikoninė Barbecook kepsninė su anglimis, be jokios abejonės, yra– modernaus dizaino modelis, kuris neabejotinai privers stipriau plakti užkietėjusių barbekistų entuziastų širdis. Šią anglies kepsninę galima įsigyti kelių dydžių ir apdailos: su grilio paviršiais nuo 40 iki 55 cm ir emaliuoto arba nerūdijančio plieno.

Mitas, kad sunku įkurti kepsninę su anglimi. Dėl „Loewy 55 SST“ anglies kepsninės „QuickStart®“ sistemos tokio tipo kepsninių uždegimas yra paprastas dalykas. Tik keli įžiebimo briketai ir tinkama technika – kepsninė bus įkurta akimirksniu. Intensyvus karštis ar ne – galėsite reguliuoti aukštį trijuose skirtinguose pakopose. Be to, anglies kepsninės apačioje esantis reguliuojamas oro padavimas leidžia valdyti ugnį. Loewy 55 SST anglies kepsninė turi priekinį dangtį. Be to, ši kepsninė taip pat turi nerūdijančio plieno kepimo groteles, itin patvarias ir labai lengvai prižiūrimas!

✔️REGULIUOJAMAS GROTELIŲ AUKŠTIS, KARŠTIS;
✔️KEPIMO IŠMATAVIMAI: Ø44cm
✔️PRIEKINIS DANGTIS;
✔️NERŪDIJANČIO PLIENO GROTELĖS;
✔️QUICKSTART® IR QUICKSTOP SISTEMA;
✔️LENGVAS VALYMAS.

Reviews

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!

Būkite pirmieji, palikę atsiliepimą apie šią prekę!

Your email address will not be published. Required fields are marked *