Visus baldus turime sandėlyje! Susisiekite 8 5 270 9695
Visus baldus turime sandėlyje! Susisiekite 8 5 270 9695

Katalogas

Apie produktus

Lauko baldai

Mūsų siūlomi lauko baldai yra kruopščiai atrinkti pagal einamųjų metų eksterjero ir interjero dizaino tendencijas. Bendradarbiaujant su dizaineriais ir gamintojais mes jums siūlome platų modernių lauko baldų asortimenta, kuris puikiai papildys jūsų terasą, sodą ar balkoną. Artimi santykiai su baldų gamintojais leidžia Jums pasiūlyti geras kainas bei pateikti modernių ir tendencijas atitinkančių lauko baldų pasirinkimą.

Lauko baldų komplektai

Kiekvienas lauko baldų komplektas yra individualiai vertinamas pagal jo kokybę, tvarumą ir atsparumą oro sąlygoms. Mūsų asortimente siūlomi lauko baldai yra pagaminti iš vandeniui, drėgmei atsparių medžiagų. Baldų pamušalai, audiniai ir metalinės dalys yra atsparios saulės spinduliams, kas leidžia palaikyti gamyklinę lauko baldo spalvą ir neleidžia jai išblukti. Lauko baldų rėmo pagrindui yra naudojami itin tvirti ir ilgaamžiški metalai, tokie kaip plienas ir aliuminis.
Atsparumas drėgmeiAtsparumas saulės spinduliamsTvirtumas ir lengvas surinkimas

Ypatybės

Medžiagos, kurios yra naudojamos lauko baldų gamyboje yra yra atsparios vandeniui, todėl gali atlaikyti itin drėgną oro klimatą. Tai leidžia lauko baldų komplektą laikyti lauke, ilgina lauko baldų tarnavimo laiką ir leidžia pamiršti rūpesčius susijusius su oro kaita.
Atsparumas drėgmei
UV spinduliai yra kenksmingi lauko baldams, nes jie kenkia jų spalvai, medienai ir gali palikti išblukusias dėmes ant pačios lauko baldo. Mūsų gamintojai sprendžia šią problemą naudodami saulės spinduliams atsparias medžiagas bei impregnuodami baldus.
Atsparumas saulės spinduliams
Lauko baldų rėmai yra gaminami iš plieno ir aliuminio, kurie palieka baldus lengvus, bet suteikia pakankamai svorio, kad baldai tvirtai stovėtų. Baldai yra surenkami iš pakankamai mažai detalių, padarant jų surinkimą itin paprastą ir sumažinant silpnų vietų kiekį.
Tvirtumas ir lengvas surinkimas

Katalogas

Kiekvieną sezoną mes savo klientams ruošiame ir pristatome lauko baldų katalogą, kuriame jūs galite pasisemti idėjų ir įkvėpimo, kaip moderniai integruoti mūsų siūlomus lauko baldais į savo terasą, ar kitą lauko erdvę. Baldų kataloge galima rasti komplektų vizualizacijas, išmatavimus ir gamyboje naudojamas medžiagas.
Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje produktų nėra. Krepšelyje produktų nėra.